Lotamile Hialuronic ovulės makšties sausumui gydyti - Esu Moteris

Lotamile Hialuronic

Ovulės, esant makšties sausumui

6.43€ 9.19€

Sutepa makštį, drėkina

Mažina skausmą lytinių santykių metu

Palaiko tinkamą makšties ekosistemą

Pasiūlymas galioja tik gegužės mėnesį

Paskubėkite įsigyti!

LOTAMILE HIALURONIC

Medicinos priemonė skirta esant makšties sausumui (atrofiniam vaginitui).

 

„Lotamile hialuronic“ yra medicinos priemonė, padedanti palaikyti natūralias makšties apsaugines funkcijas ir atsistatyti normaliai makšties florai; sudėtyje esančios hialurono ir pieno rūgštys padeda įveikti simptomus, kurie pasireiškia dėl sutrikusio makšties drėkinimo ir (ar) pakitusio makšties terpės pH.

 

Hialurono rūgštis (natrio druskos formoje 10 mg dozėmis) drėkina ir sutepa makštį, neleidžia jai išsausėti, padeda atkurti natūralią makšties aplinką.

 

Pieno rūgštis, kurios natūraliai yra makštyje, greitai atkuria terpės pH ir padeda natūraliai atsistatyti itin jautriai lytinių organų ir makšties ekosistemai.

 

Sąveikaudamas su makšties gleivine, polikarbofilas atpalaiduoja H+ jonus ir mažina makšties terpės pH.

 

Ši priemonė naudinga norint išvengti makšties sausumo, uždegiminių ir infekcinių makšties pažeidimų, taip pat esant sudirgusiai makščiai, kai juntamas deginimas ir niežulys.

 

Lotamile Hialuronic yra vienintelės Lietuvos rinkoje makšties ovulės, kurių sudėtyje yra polikarbofilo. Jis ilgiau (iki 72 valandų) išlaiko veikliąsias medžiagas makštyje ir taip pailgina ovulės veikimą.

 

Ovulės netepa, neišbėga, ilgiau veikia!

NAUDOJIMAS

Įstumkite ovulę į makštį kartą per dieną, prieš einant miegoti. Vartokite 5–7 dienas, pradėdamos pasibaigus menstruacijoms arba pagal gydytojo nurodymus.

1. Gerai nusiprauskite.

2. Prieš atidarydamos lizdinę pakuotę ir išimdamos vieną ovulę, gerai nusiplaukite rankas.

3. Švelniai įstumkite ovulę giliai į makštį. Tai darykite horizontalioje padėtyje, kad ovulė neišslystų iš makšties.

SUDĖTIS

Vienoje 2 g ovulėje yra 10 mg hialurono rūgšties, pieno rūgšties iki pH 3,5, 60 mg polikarbofilo, 5 mg tokoferolio acetato, 2 mg vitamino A, 15 mg 18-beta gliciretino rūgšties, 2 mg arbatmedžių aliejaus, 2 mg fosfatidilcholino, pusiau sintetinių trigliceridų iki 2 g.